urunler-toplu
oncul1

45 yıllık Tecrübe

Öncüller 45 yılı aşan geçmişi ile marmelat tarihine baktığınızda karşı karşınıza çıkacak ilk isimdir.

1975 yılında Amasya’nın Merzifon ilçesinde tüm yöre halkının da ürettiği gibi geleneksel kazanlarda, odun ateşinde pişirilen kuşburnu marmelatı ile başlar Öcüllerin serüveni.

O dönemde yapılan kuşburnu marmelatı halk pazarlarından taşınıp günümüze kadar gelmiştir.

Uluslararası pazarda yerini almaya başlamış olan Öncüller markası, aynı doğallık ve kalitede ürünlerini üretmeye devam etmektedir.

Her yıl artan talebi karşılamak üzere küçük olan işletmemizi  2020 yılında organize sanayi bölgesinde entegre bir tesiste  daha kaliteli ve hızlı bir şekilde üretim yaparak Türkiye ve yurt dışı ihtiyacını karşılamayı hedef edinmektedir.

Uluslararası pazarda da yerini hazırlayan Öncüller yöresel ve tarihsel lezzetleri yurtdışında da sevdirmeyi amaç edinmiştir. 

Öncüllerin yenilikçi ve dinamik yapısı faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri haline getirmiştir.

Dağlardan toplatılan meyvelerin en doğal  hali ile işleyen ve üretimin her aşamasında hassas kaliteli kontrol yöntemleri uygulayan her zaman doğallığın ve en iyisinin peşinde olan Öncüller geçmişi kadar geleceğe de titizlikle ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Bize Ulaşın

Bize Yazın

Formu kullanarak fikir, öneri ve ürünlerimiz hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşın.

  Adresimiz

  Kümbethatun OSB Mah. 2. Bulvar No: 12/1 Merzifon, Amasya

  Bizi Arayın

  0358 513 44 66

  Bize Yazın

  info@nesilgidaimalat.com.tr