Teslimat Şartları

Ödeme Koşulları
Mağazamızda tüm kredi kartları geçerlidir.

Kredi kartı ile ödeme yapmak istemiyorsanız, banka hesaplarımızdan birine EFT veya Havale yapabilirsiniz. Yaptığınız EFT veya havaleye ait bilgileri (havale yaparken lütfen sipariş numaranızı açıklama kısmına ekleyiniz) e-posta veya faksla bize ilettiğiniz andan itibaren siparişiniz geçerli olacaktır ve onaylanan siparişinizle ilgili bilgi e-postası adresinize gönderilecektir. Sipariş verildikten sonra, 24 saat içerisinde banka ödemesinin gerçekleşmediği durumlarda sipariş iptal edilecektir.
Teslimat Koşulları
Sipariş ettiğiniz ürünler seçtiğiniz kargo şirketi tarafından size ulaştırılacaktır. Kargo ücreti tüm Türkiye içi teslimatlarda bölge ve paket büyüklüğüne bağlıdır. 
Siparişleriniz, kredi kartıyla ödeme yaptıktan veya banka onayı alındıktan sonra en geç iki iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresine göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizaracılığıyla haber verilecektir. Bu sebeple üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Siparişiniz e-posta ile tarafınıza teyit edilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Faturalarınız, siparişlerinizle birlikte teslim edilecektir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et